UPLOAD

  189

  Akademi.net Ek Modül Özellikleri

  Published: February 11, 2019

  Akademi.net Ek Modül Özellikleri

  Comments

  Akademi.net Ek Modül Özellikleri

  • 1. Slide1
  • 2. Slide17 Ek Modül Listesi Yetkinli k Gelişim Modülü Maliyet Modülü Öğrenme Yolculuğu Seçmeli Havuz Modülü Talep Formu Modülü Kiosk - TV Modülü
  • 3. Slide7 Yetkinlik Gelişim Modülü 1 Kullandığınız bir 360 Performans Gelişimi aracınız var ise LMS’niz ile bu ek modül sayesinde entegre edebilirsiniz. Kullandığınız 360 Performans Yönetimi aracından kullanıcılarınızın bilgilerini alarak sisteme ekleyebilirsiniz. Kullanıcıların hangi yetkinliklerini hangi puanlar ile görebileceğini, isterseniz şirket ortalamalarnıın bilgisinin girişlerinide yapabilirsiniz. Bu ek modül ile kullanıcılarınıza yetkinlik gelişimi alanını açarak kullanıcılarının kendilerinin az olduğu yetkinliklerini gördüğü ve yetkinliklerinin gelişimi için almak isteyeceği eğitimlere direk ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Oluşturacağınız yetkinlik gelişimlerine belirli eğitimler atayıp hangi eğitimleri alması gerektiğini ya da seçmeli havuzlar ile kendi gelişim programını tasarlamasını sağlayabilirsiniz. Sisteme ekleyeceğiniz farklı kullanıcılarda görünemsini isterseniz belirli kullanıcılara yetkilendirme vererek sadece onlara özel sayfayı aktif edebilirsiniz. Yöneticiler için ayrı yetkinlik bilgileri girerek farklı puanları görmelerini sağlayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek işlem performans yönetiminizden puanlarınızı alarak kullanıcıları puanlar ile eşleştirmek ve isterseniz yetkinlik bilgilerini eğitimler ile bağlamak olacaktır.
  • 4. Slide11 Maliyet Modülü 2 LMS’niz üzerinden maliyetlerinizin girişlerini yapabilir, takip edebilir ve raporlayabilirsiniz. Sisteme ekleyeceğiniz maliyet türlerinizi ve fatura keseceğiniz alacaklı kişilerin bilgilerini planladığınız eğitimlere ekleyebilirsiniz. Fatura tutarlarınız, katılımcı bazında yapacağınız ücretlendirmeler ve bunların sistemde detaylı bir şekilde raporlanıp analizlerini maliyet modülü ile yapabilirsiniz.
  • 5. Slide14 Öğrenme Yolculuğu Modülü 3 Oryantasyon yolculukları, kişisel gelişim yolculukları, teknik yolculuklar gibi farklı türlerden yolculuklar oluşturabilirsiniz. Kullanıcılara birden fazla yolculuk atayabilir, tarih sınırlandırması ile belirli tarihe kadar almalarını sağlayabilirsiniz Öğrenme yolculuğu modülü ile kullanıcılarınızın planlanmış alacağı eğitimleri sırayalabilirsiniz.Kullanıcıları nızın belirli programlar,sınıf içi ve e-öğrenme gibi almasını istediğiniz eğitimleri bir yolculuk altında topluyarak atamasını yapabilirsiniz.Kullanıcılar örnek resimde görülecek şekilde yolculuklarına ulaşabilirler.
  • 6. Slide19 Seçmeli Havuz Modülü 4 Sistemden kullanıcılarınız için seçmeli havuzlar oluşturabilirsiniz. Seçmeli havuz; kullanıcılarınızın sizin belirlediğiniz eğitimler arasından kendi istediklerini seçerek programlarını oluşturmasıdır. Belirli havuzlar oluşturup, içerisine eğitimlerinizi ekleyip programın içerisine bağladıktan sonra kullancılarınızın minumum-maksimum kaç tane eğitim seçimi yapması gerektiğini belirterek sunabilirsiniz.
  • 7. Slide20 Talep Formu Modülü 5 Kullanıcılar için bu alanları belirli talep dönemlerinde küçük bir açma kapama ayarı ile istediğiniz zaman aktif veya pasif edebilirsiniz. Talep formu modülü ile kullanıcılarınıza planlı eğitim talepleri oluşturabilir aynı zamanda plan dışı eğitim talepleri oluşturmalarınıda sağlayabilirsiniz. Planlı eğitim taleplerinde sadece belirli eğitim bilgisini görerek eğitimi talep etmesini ve isterseniz 4 seviyeli onay ile yöneticilerin onayına gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Kullanıcılar farklı yerlerden buldukları eğitimler için plan dışı eitim talebinden eğitim ile ilgili bilgilerini girerek eğitim talebinde bulunabilir yöneticilerin onayından sonra eğitim oluşturulabilir.
  • 8. Slide22 Sosyal Modüller 6 Kullanıcılarınızın eğitim platformunu daha sosyal daha farklı şekilde kullanmasını, kurum içerisindeki kişiler ile etkileşime girmelerini sağlayabilirsiniz.Profil,Galeri,Mesajlaşma, Sosyal Gruplar ve Bloglar ile kullanıcılar eğitimleri hakkında ya da farklı kişisel gelişim alalarını gelişrtirebilirler.
  • 9. Slide23 Kiosk – TV Modülü 7 Kiosk -Sınıf Ekranları: *Sınıf Dolulugu ve Uygunlugu Gosterimi, *Bir Sonraki ve Su an da mevcut olan Toplantı/Ders Gostergesi *Custom Video Oynatma ve Resim Gosterme Secenegi, *Custom Design Secenegi *Barcode/QrCode Based Yoklama Sistemi *Optional Mobile Based Barcode Scanner *(Ekrandaki QR Code Scan Edildiginde Kullanıcıyı Katldı Durumuna ceker) Touch Screen Kiosk: *1 Kurulu olan yerde Gun icindeki Derslerim NErde ve Ne zaman (Sicil Girilerek) TV Kiosk: *Gun icinde kurulu olan binadaki derslerin Slide Seklinde Gosterilmesi, Teknik Sınıf Ekranları : *Embedded Linux/Unix Based Controller ve LCD Display Touch Screen Kiosk *Touch Screen (Computer on Board SystSınıf em with Touch Screen) TV Ekranı Arkasına HDMI Girisli Linux/Unix Bazlı Embedded Cihaz yerlestirilip Sınıf Bilgilerini Buyuk ekrana aktarır 3 sistemde LMS e full entegre calısır,Aynı zamanda Dısardan Gelen Bookingler icin API ve Admin ekranı (Admin ekranı LMS icindedir)
  • 10. Slide18 info@akademi.net (+90) 212 483 74 81 akademi.net Ek modül ile ilgili daha fazla bilgi almak için alisan.erdemli@gobito.com adresine e-posta gönderebilir ya da iletişim bölümümüzdeki formu kullanabilirsiniz