UPLOAD

  182

  Maliyet Modülü Kullanım Klavuzu

  Published: February 11, 2019

  Maliyet Modülü Admin Kullanım Klavuzu

  Comments

  Maliyet Modülü Kullanım Klavuzu

  • 1. Slide2 Eğitim Yönetim Sistemi Maliyet Modülü Kullanım Klavuzu
  • 2. Slide77 MALİYET YÖNETİMİ Maliyet modülüne kontrol panel’den Finans Yönetimi altından ulaşılır. Açılan ekranda Maliyet Tipi ve Alacaklı olarak iki sayfa bulunur. Maliyet Tipinden eklenecek maliyet türleri girilir. Alacaklı alanından fatura kesilecek kişiler girilir.
  • 3. Slide79 MALİYET TİPİ Maliyet Tipi listesinden oluşturulmuş maliyet tiplerini listeleyebilir, filtreleyebilir ve yeni maliyet tipleri oluşturabilirsiniz. Maliyet Tipi Ekle butonuna tıklayarak yeni maliyet tipi oluşturma sayfasına gidersiniz. Maliyet Adı ve Açıklama bilgilerini girerek Ekle butonundan maliyet tipi ekleyebilirsiniz.
  • 4. Slide81 ALACAKLI Alacaklı listesinden oluşturulmuş alacaklıları listeleyebilir, filtreleyebilir ve yeni alacaklıları oluşturabilirsiniz. Alacaklı Ekle butonuna tıklayarak yeni alacaklı oluşturma sayfasına gidersiniz. Alacak Adı ve Adres bilgilerini girerek Ekle butonundan alacaklı bilgisi ekleyebilirsiniz.
  • 5. Slide83 EĞİTİM İÇERİSİNE MALİYET EKLEME Kontrol panelinden eklenmiş olan maliyet tiplerini sadece sınıf içi eğitimlerde bulunan, 6. adımdaki Maliyet bölümünden eğitimlerinizin maliyetlerini girebilirsiniz. Maliyet bölümünden önce Maliyet tipi Ekle tıklanılır. Açılan pop up dan eğitiminizde kullandığınız maliyet bilgilerini seçerek ekleyebilirsiniz. Filtre Göster alanından daha önce eklenmiş maliyet tiplerinizi filtreleyebilirsiniz.
  • 6. Slide84 EĞİTİM İÇERİSİNE MALİYET EKLEME Maliyet tipleri eklendikten sonra gelen listeden data girişleri yapılır. Kullanıcı bazında ücretlendirilecek olarak seçilen aliyetler katılımcı atama sayfasından tek tek kişilere ayrı maliyetler girilmesini sağlar. Sabit fiyat seçilir ise eşit bir şekilde tüm kişilere maliyet bölünerek raporlanılır.
  • 7. Slide86 EĞİTİM İÇERİSİNE MALİYET EKLEME Katılımcı bazında ücretlendirilecek seçildiğinde katılımcı listesinden eklenecek katılımcıyı seçerek Katılımcı Yönet butonuna tıklanılır. Açılan listeden Katılımcı Maliyet Ekle tıklanılır. Katılımcı Maliyet ekle pop-up’ından eklencek maliyetler seçilir ve diğer maliyet bilgileri ile kişi bazında kayıt yapılır.
  • 8. Slide69