UPLOAD

  4.1K

  goNews Nisan

  Published: November 16, 2018

  Gobito Haber Bülteni

  Comments

  goNews Nisan

  • 1. NİSAN 2018 goNews
  • 2. GONEWS KÖŞESİ GONEWS KÖŞESİ NELER VAR Gobito Cinema8, Video Çözüm Ailesi Gobito Partner Network Bir Ayağımız Londra'da ÖDÜLLERİ TOPLADIK DA GELDİK GOBITO 2017 The Stevie Awards for Great Employers’ ta "HR Technology Solution Provider of The Year " Kategorisinde Bronz Ödül Sahibi Oldu.
  • 3. GOBİTO ÜRÜN AİLESİ GOBİTO ÜRÜN AİLESİ Hem kurumlar hem son kullanıcılara yönelik yenilikçi yazılım çözümleri geliştirmek amacıyla kurulduğumuz 2008 yılından bu yana teknolojik altyapı ve danışmanlık hizmetleri ile video, eğitim, sunum ve içerik üretim teknolojileri ile global ölçekte hizmet sunmaktayız. Bu doğrultuda geliştirdiğimiz ürün ailemiz ile video, eğitim, sunum ve içerik üretim teknolojileri alanında ihtiyaçlarınıza tek bir noktadan yönetip yönlendirmenin ayrıcalıklı dünyasının kapılarını açıyoruz.
  • 4. GOBİTO ÜRÜN AİLESİ GOBİTO ÜRÜN AİLESİ
  • 5. Cinema8: VİDEO ÇÖZÜM AİLESİ «İnteraktif video üretim platformu olan Cinema8 ile halen dijital öğrenme materyallerinin en etkililerinden olan videonun, etkileşimli hale getirilmesiyle daha eğitsel daha kalıcı ve öğreneni dahil eden bir öğrenme ortamı oluşturmuş oluyorsunuz. Web tabanlı olup, kurulum gerektirmeyen bu online editörlerde sürükle bırakla etkileşimli video üretmek oldukça kolaydır. Hatta temel office programlarını orta derece bilmek yeterlidir diyebilirim» Mehmet Akhoroz Direktör / BUZEB Bahçeşehir Üniversitesi Uzaktan Eğitim Birimi Cinema8: VİDEO ÇÖZÜM AİLESİ
  • 6. Hybrid CDN- Local Caching Hybrid CDN- Local Caching Çok şubeli yapılarda, internet kısıtları yüzünden video çözümlerinin kullanılamaması artık tarih oldu. Ek donanım yatırımı yapmadan ve performans sorunu yaşamadan videoların hızlıca seyredin.
  • 7. Streaming & Storage Streaming & Storage Live & On Demand Video Streaming yeteneği ile, videolarınızı depolayın, yayınlayın ve sorunsuz şekilde hedef kitlenize ulaştırın.
  • 8. İnteraktif Video İnteraktif Video Videolarınıza sürükle-bırak özellikleri ile teknik bilgi gerektirmeden; resimler, sorular, metinler, sesler ve linkler ekleyerek hedef kitle için en üst seviyede katılım sağlama aracına dönüştürün.
  • 9. Video Analitik Video Analitik Videolarınızın detaylı raporlarını, sıcaklık göstergelerini (heat maps), kulanım raporlarını, tamamlama analizleriniz görüntüleyin.
  • 10. Canlı Yayın Canlı Yayın İhtiyacınız olduğu anda kolayca canlı yayın adresi oluşturup kesintisiz ve mobil cihazlarla uyumlu yayının keyfini çıkarın. İsterseniz canlı yayınınızı kaydedin ve canlı yayınlarınızı interaktif videolara dönüştürün.
  • 11. Storyflow Storyflow Storyflow, video kurgunuzu planlamanızı sağlayan bir araçtır. Sahnelerinizi ve sorularınızı birbirine bağlayarak hikayenizin akışını oluşturun.
  • 12. GOPARTNER - GOBITO PARTNER NETWORK GOPARTNER - GOBITO PARTNER NETWORK Sektör ve işletmelerin uzmanlığına göre kurgulanmış yazılımsal çözümlerle geliştirdiğimiz video, eğitim, sunum ve içerik üretim teknolojilerinde global ölçekte hizmet sunuyoruz. Gobito iş ortaklığı eko-sistemi olan GoPartner ile hem kendi marka değerimizi hem de iş ortaklarımızın marka değerini arttırıyoruz! Başta Türkiye, Amerika ve Avrupa olmak üzere dünya çapında dahil olabileceğiniz projeler ile global ölçekli projelerde birlikte çalışma olanağı sağlıyoruz. GoPartnerlarımızı eğitsel olarak desteklemenin yanı sıra oluşturduğumuz kolay ulaşılabilir Partner Portal ile de tüm süreçler şeffaf takip edilebiliyor
  • 13. GOPARTNER - GOBITO PARTNER NETWORK GOPARTNER - GOBITO PARTNER NETWORK Büyüyen Pazara Katılın ! Video teknolojileri çözümlerimiz ile farklı sektörlerde yüksek bütçeli projelere çözüm üreterek GoPartner ile kazanma fırsatını siz de değerlendirebilirsiniz.