UPLOAD

  2.1K

  Doyasıya 23 Nisan

  Published: April 23, 2019

  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çoçuk Bayramı

  Comments

  Doyasıya 23 Nisan

  • 1. Doyasıya 23 Nisan Kutlamaları! Doyasıya 23 Nisan Kutlamaları!
  • 2. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Atatürk’ün dünya çocuklarına armağan ettiği gün; 23 Nisan’da çocuklar gösteriler düzenleyip, günün önemini kavrayacak 23 Nisan ile ilgili şiirler okuyacaktır. 23 Nisan gösterileri tamamlanıp 23 Nisan şiirleri okunduktan sonra çocuklarınızla geçireceğiniz koca bir gün kalıyor. Çocukların günü olan 23 Nisan’da onları mutlu etmek için çeşitli alternatifler yaratın. 23 Nisan’ı kutlamak için, çocuklarınızın katılabileceği birçok eğlenceli çocuk oyunları ve aktiviteleri bulunmaktadır.
  • 3. Evde deneyebileceğiniz 23 Nisan çocuk oyunları Evde deneyebileceğiniz 23 Nisan çocuk oyunları Çocuklarınıza geleneksel Hacivat ve Karagöz kültürünü tanıtmak için, evinizdeki kağıtları kullanarak kukla hazırlayıp gölge oyunu yapabilirsiniz.
  • 4. Evde Çocuk Partisi Verin Çocuklar yaşıtlarıyla birlikte eğlenmeye bayılır. Çocuğunuza ve arkadaşlarına hazırlayacağınız parti onlar için unutulmaz olacaktır. Çocukların begeneceği bir konsept hazırlayarak bunu taçlandırabilsiniz. Evin salonunu bu konsept ile süsleyebilirsiniz. Evde Çocuk Partisi Verin
  • 5. Evde deneyebileceğiniz 23 Nisan çocuk oyunları: Eğer evinizde bir bahçeniz varsa, bu gün için çocuğunuzla beraber geleneksel aktivitelerden biri olan fidan dikimi yapabilirsiniz. Eğer evinizde balkon bulunuyorsa, çocuğunuzla birlikte dilek balonu yapabilirsiniz. Balonları beraber yapmanız da eglenceli olabilir. Renkli çocuk balonlarının üzerine tahta kalemi ile yazı yazıp ve gökyüzüne bırakın.
  • 6. Evde deneyebileceğiniz 23 Nisan çocuk oyunları: Çocuklarınızla beraber güne özel renkli bayram pastası hazırlarken oldukça eğlenebilirsiniz. Bırakın çoçuklarınız mutfakta da kontrolü ele alsın.
  • 7. 23 Nisan Kutlu Olsun 23 Nisan Kutlu Olsun